Suhted

“Minu seljataga on tiim, kes on valmis sind sekunditega hävitama” – the end…

Ma tõesti lootsin ja tahtsin uskuda, et ka teisel poolel on siirad kavatsused asja parandada, kui ta peale lapse sündi “tagasi tuli”. Et tahab endale perekonda, naist ja last. Naist kes teda siiralt armastas. Tõesti palju, isegi siis kui minuga vastu nagu koeraga käituti. Ikka ei läinud need tunded üle. Ma ei tea miks. 

4 Comments

 • Kersti

  Tere Marlee!

  Lugeda on isegi valus. Siin ei ole pistmist kohe kindlasti mitte midagi tàhtkujudega. See inimene peab ravile minema ja kiiresti. Ma imestan üldse et sa nii kaua seda jama talusid. See on kohutav ja ükski inimene ei peaks taluma sellist kàitumist. Ma loodan, et edaspidi sa hoiad temast väga kaugele. Sul pole ühtegi pôhjust temaga suhtlemiseks, lapse osas on ta ka juba oma arvamuse öelnud ja siin pole môtet midagi ilustada. Ára raiska oma elust enam ühtegi päeva selle idika peale. Soovin sinule ja lapsele kõike head ja ole tugev!

  • admin

   Tere Kersti!

   Suur aitäh Sulle ja palju positiivset Sinulegi!

   Nõus. Olen seda talle ise ka pikka aega soovitanud, aga kahjuks keegi teda ju sundravile ei saada. Niikaua kuni ta perekond ja mōned “sabarakud” kõike, mida ta teeb heaks kiidavad, niikaua ei muutu mitte midagi. Kõik kordub, lihtsalt inimene tema kõrval muutub. Selge see, et nii nagu alkohoolik ei saa aru, et tal probleem on, ei saa ka tema aru. Kõik teised on süüdi.
   Ma ise ka imestan ausalt öeldes.
   Just. Tema käitumine nii raseduse ajal, kui ka kohe peale beebi sündi tänaseni on selgelt näidanud kuidas ta ka oma lapsesse suhtub. Null huvi, null vastutust, null armastust. Mingisugune “paberi” jutt on puhas ettekääne. Kui armastaks ja hooliks, teeks seda ka paberita. Igasugune jutt, mis tema suust tuleb ja last puudutab sellel on vaid 1 ja ainus eesmärk – mind häirida, mind kiusata. Ja need viimased 2 ongi tema igapäevane eesmärk. Iga tema tegevus lähtub ainult ja puhtalt sellest.

 • Lala

  Seda kõike lugedes on kurb näha ühte katkist väikest poissi, kes arvab, et suudab oma tühimikku südamest asendada ringitõmbamise ja teistele haiget tegemisega. Tõesti sellise inimesega isegi suhtlemine ei vii kuskile ja ma arvan tegid kõige õigemini, et asjasse selgust tõid, sest selliseid “mehi” on liiga palju ja sellistelt debiilikutelt tulebki võtta vaip jalge alt ära, sest vähemalt sina oled aus aga tema paneb nkn oma rodu edasi ja las ta ollagi seal tumedas augus oma peas Aga las olla seal üksi ja usu mind isegi kui ta seda enam ei tunnista siis need inimesed nutavad patja hiljem ja kahetsevad kui on vanad peerud ja keegi neid enam ei taha 😀

  Päikest sulle ja konnakesele!! 🐸

  • admin

   No tegelikult ma arvan ta ongi seest kurb ja üksi. Olgu tal neid flying monkeysid palju tahes, aga need ei asenda elusees sinu enda liha ja verd – perekonda. Mitte iial.
   Ōigesti ütlesid. Nad selle tähelepanu otsimisega igalt poolt täidavadki tühimikku mis nende enda sees on. Tegelikkuses katkised ja õnnetud hinged, kes mitte kunagi selle ringitōmbamisega tegelikkuses õnnelikuks ei saa.
   Neid kes seda tema jura usuvad on kindlasti ka, aga see on nende õigus. Vähemalt minul on südames ja hinges hea, sest mina pole midagi valetanud. Lihtsalt jagasin täiesti puhtast südamest oma väga valusat kogemust. Paljud, kes sellist elu elavad ei julge seda mitte kunagi jagada. Mulle ei jäetud teist võimalust. Ma olengi kohati liiga aus, muud ei saa kindlasti minule ette heita või südamele panna. Mind saab süüdistada vaid selles, et endaga nii käituda lasin ja nii kaua selles olin.

   Sellega meenub hea nali, mis mulle täna just saadeti. Kus ta tinderi-profiilist tehti K 71 ja pilt ka mingi filtriga vanaks tehtud. Et aastatega midagi ei muutu. Lihtsalt vanemaks jääb, aga ikka edasi tinderis ja samad kombed. Korraks oli naljakas, aga tegelikult kurb.

   Aitäh Sulle ja kõike ilusat! ☀️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *