Suhted

“Vasta telefonile või panen üles avalikult kogu 3a loo, jagan kõike sinu endiste ja praeguste tööandjatega, panen üles telefonis oleva sisu ja salvestused.”

Tänan kõigepealt kõiki, kes te mulle toetust olete jaganud ja see annab jõudu liikuda pea püsti edasi ja lõpuni kirjutada need peatükid. Ehk on see minu viis, kuidas see kõik endast välja saada – seekord lõplikult. 

4 Comments

 • Maria_R

  Õudne kuju ikka, eks igast asjade segamini võtmisega kammib veel ekstra ära, ilmselt tema jaoks hea kaif.
  Miskipärast kõik need nartsisisstid ikkagi millestki sõltuvuses ka, kas alkoga või jumal teab millega, et ikka võimendada oma “mind fuckiga”.
  Tore, et sellest suhte laadsest asjast välja said ja konnakesega õnnelikud olete, küll tuleb ka see prints, kes teid kätel kannab ja doonori sõrmenipsuga minema lennutab, nagu ühe tüütu porikärpse, kes vaid sappi pritsib ja levitab. Lõpuks on ta ise nii põhjas, et no ikka on, kusagil paldiski mnt ravil.
  Kirjuta see prügi endast välja ja hakkab kergem lõpuks, aeglane teraapia ja ilmselt avab ka su enda silmad mingist vaatest.
  Kohtles sind lihtsalt nagu ühte ilusat käpik nukku. Tahan, ei taha. Kusagil vaja head mainet jätta, siis ruttu sind vaja.
  Jõudu ja jaksu! 💛🤗

  • admin

   Aitäh kommentaari eest!

   Eks kõik on alguse saanud lapsepōlvest ning edasine asjade manustamine jätab kindlasti n-ö “oma jälje”.
   Karma näeb ja kuuleb kõike ja tuleb ka tema tund.
   Pole kindel, kas sellest paldiski mnt.-stki enam kasu oleks. Inimene peab ise tahtma. Samas “puhkus” ilma telefoni ja naisteta ei teeks talle kindlasti halba.

   Just! Kui oli vaja olla “esinduslik”, siis oli mind vaja…(haritud, iseseisev jne), aga muidu kõlbavad igasugused üheööliblikad ka.

   Tänud ja palju positiivset!

   • dolly

    Oh õudust!

    Sellel mehel ikka on väga tumedad ja sügavad probleemid. Meeletu kaastunne tegelikult, ma vahepeal olin ära unustanud et selliseid inimesi ka olemas. Õudne ja ma väga loodan et on mingisugunegi lootus paranemiseks tal. Kahju et oled nii palju haiget saanud aga usun et tänu nendele raskustele hindad järgmist head meest ja suhet veel sajakordselt!! Much love

    • admin

     Nii on. Kahjuks ta ise sellest aru ei saa. Aga eks lollidega pidi samamoodi olema. Ega loll ise aru ei saa, et ta loll on, lihtsalt teistel on raske. Sama temaga.

     Ega muidu teada ei saa, kui ei proovi ravida. Ma südamest loodan, et ta iseenda pärast ikkagi kunagi käib seal “puhkusel” ära.

     Oleks abielu ajal teadnud, mis õudus mind edaspidi ees ootab, oleks kümne küünega oma
     eelmisest suhtest kinni hoidnud. Aga on, nagu on.

     Sullegi kõike ilusat ja toredat! 🫶

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *