Suhted

“Tõin ta Moskvast tänavalt ära, kui mul oleks nii palju luukeresid kapis, nagu tal on, siis kroonika oleks küll viimane koht, kuhu ma oma nina pista julgeksin.”

Ega siin ei olegi minul eriti midagi lisada. Eile natuke valgustati mind selle inimese osas, kellega pidin kahjuks “omad vitsad” saama. Mõtlesin, et risustan veel veidi oma blogi ja panen need screenid siia ka, juhuks, kui kedagi peaks huvitama, siis saab ise lugeda. Ja siis sellisel “naisel/emal” on veel mingitki “mokakobinat” minu osas.

2 Comments

 • Maria_R

  Novot siis, ex-meest süüdistama, aga tegelt on ise mingi psaicar ja rongaema 😬.
  Lausa 1,5a. ei suhelnud lastega, algul arvasin, et 6kuud ja siis veel kekkas sellega, õudne. Eks loodabki kergelt raha saada mingi lambi töö eest, endal pole mainet ega midagi, et nii palju küsida 😅 ja siis kommenteerib, kuidas sina ema oled. Mõtlesin kohe, et huvitav, nii kiire kritiseerima ta, kuidas keegi kedagi kasvatab, kui oma lastest poogen 😅. Nüüd ronib kindlasti sinu ex-iga suhtlema ja lugu tegema 😂. Õäkkkk!

  • admin

   Kui ma seda kuulsin, et suutis oma lapsed nii külma südamega hüljata, siis hoidsin ka peast kahe käega kinni. Milline ema seda suudaks? Aga näe suudavad. Või rääkida nii külmalt oma lastest, nagu ta rääkis. Isegi see stromka lugu oli ju selline, et tema ei märganud, et ta väike laps oleks merre jooksnud. Mina pidin tema tähelepanu sellele juhtima ja siis veel kirjutab sellise pealkirja, et minul on lapsest pohhui? See on next level shi*. Tegelikkuses ainus, kellel on pohhui, on ta ise.
   Las ta ronib. Õnneks selliseid kompromiteerivaid asju minu kohta päris kindlasti ei leidu. Nagu ma ütlesin, et oma rahad olen mina ise teeninud ja seda ise tööd tehes, mitte meeste kulul elades.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *