Üldine

Kas skandaal otsib mind või mina skandaali?!

Viimasel ajal justkui üks skandaal ajab teist taga. Millegipärast on vist elus selline aeg, et ühest skandaalist teise. Üks si** algab ja teine lõpeb. Nn. rahu aega enam ei olegi.

8 Comments

 • molly

  jumal halasta, olen su follower ja nägin et tegid talle insta storydes reklaami ju😀pidasid oma kokkuleppest kinni ja ma ei saa aru mida ta rapsib😅

  • admin

   Kõik nägid, aga tädi tahab kuulsaks saada ja ronis kronsale “kaebama”, aga mulle tundub, et ise jääb veel rumalamaks, kui juba on.
   Mul naljakas igatahes. Las rapsib.

 • Maria_R

  Sai ju piisavalt jälgimist, ilmselt inimesed märkasid küll, lihtsalt pole huvi mingi suva tädi teenuse vastu 😀. Noh ilmselt nüüd kadus ka neil huvi ära, keda natukenegi huvitas 😅😆. Teeb super reklaami omale hahaha.

  • admin

   Vist lootis, et saab ise Malluks 😀 aga siis peab nii äge ka olema, nagu tema. Seda ta ei mõista.

   Kellel olekski huvi, kui isegi ennast turundada ei oska. Ainult seeläbi, et sai korraks minuga kokku puutuda ja nüüd mind halvustada, ta küll eriti kaugele ei sōua. Tüüpiline kade tädike.
   Siin jah osad mu jälgijad oleksid peaaegu temalt juba teenust võtnud, aga õnneks jõudsin neid hoiatada. Sellist ei saa ju usaldada mitte iial.

 • Lala

  Appi ma mäletan neid storysid ma arvasingi, et midagi imelikku seal taga polnud väga sinulik. Tädi arvab vist, et iga Maali on varsti blogija- kes viitsib neid blogisi nii palju kokku osta lõpuks? Muidugi loeb blogidel ainult sisu ja iga suva võib 5 lugejat saada samas kui ta sisu atraktiivne pole siis päris kiirelt kaovad need ainukesed ka ära. 😃

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *