Üldine

Kas sina hoiad enda asju?

Mina olen näiteks väga suur asjade hoidja. Öeldakse küll, et asjad on vaid asjad. Lähevad katki, parandad ära. Kaovad või varastatakse – ostad uued jne.

4 Comments

 • Mer

  Väga head kombed. Sa oled nagu mu ema, tal on kõik asjad ideaalselt hoitud, ükskõik kui uued või vanad need pole.

  Ma iseenesest olen lohakaks muutunud, kuna ema on meid korra armastajateks kasvatanud siis paraku miskipärast ma oma asju nii hästi ei ole hoidnud. Olen kaotanud asju ja ka palju katki läinud ntx prillid või telefonid.

  Aga sellised käitumismustrid tulevad lihtsalt vb natuke kaootolisest elustiilist.

  Kuid muidu jah usun, et olen korralik inimene ja kui midagi katki tavaliselt asendan selle.

  Mulle on palju asju ostetud ja tõsi, et seda vähem neid väärtustame.

  • admin

   Nu tahaks loota jah 😀 aga eks see vahepeal natuke stressitekitav ole. Kui peakski mõni kriim kuskile tekkima, siis ma magada ei saa 😀

 • Lala

  Oiiii see hea teema, täpselt samad mõtted. Minul tuli see isalt ja tal pidid pastakad ka õiges kohas ja õiget pidi tagasi olema kui laenad. Ülihea komme mu arust- kodus ka alati tahan, et asjadel oleks oma kindel koht, esiteks koristada lihtsam ja teiseks ei lähegi nii korrast ära. Ja asju nt riideid laenan ainult siis kui mul sellest kahju pole, sest alati tagasi saades on need kas väga pikalt nende käes olnud ja neid pole normilt hooldatud või siis ongi juba nii kulunud, et ei tahagi tagasi pigem ostan uue lihtsalt. 😂

  • admin

   Tore kuulda, et teema kõnetab 🙂
   Minul vist emalt, sest tema juba väiksena sai kohe aru, kui keegi tema sahtli kallal käinud ja midagi oli teistmoodi pandud.

   Vot enda asju mina ka eriti laenata ei taha. Kahjuks kõik ei hoia neid nii, nagu ma sooviksin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *