Üldine

Kas soovite tulla ka katsetama mu diivanvoodit?

Paljud küsivad, et miks ma ikka mainin või kirjutan ühest persoonist, aga palun öelge mulle, mis ma peaksin tegema, kui jätkuvalt mind selle inimese lollustega kursis hoitakse? 

4 Comments

 • .

  Palun, siin on sulle vastus: ÄRA LIHTSALT KIRJUTA TEMAST.
  Kui sulle kirjutatakse, siis las olla, miks kuradi pärast sa kõiki kirju jagama pead? Mis põhjusel? Kui ta sind ei huvitaks, siis sa ei kirjutaks temast.
  Inimesed naeravad su üle, sa näitad, et ei saa temast üle. Täpselt sellise mulje jätadki nendele, kes teid kumbagi ei tunne. Mees sinust ei kirjuta, sest sa ei huvita teda, aga sina tema vastu huvi tunned. Loe läbi need sõnumid, mis tema kohta kirjutatakse kui tahad ja kõik.
  Ehk läheb tõesti sul välismaa mehega paremini, ei tea su hulluseid..hoiame pöialt. Aga jäta inimene rahule ja ära otsi tähelepani ja ära tee ennast lolliks ja naerualuseks.

  • admin

   Tere Kristo

   Kirjutan ja jagan, mida mina soovin. Sina ei ütle.

   Miks jagama pean? Sest tahan. Lihtne.
   Mis seos on minu huvitatusel ja sellel, kuidas sa ise endale terve vabariigi eest pidevalt marki teed? Inimesed naeravad ikka sinu üle, mitte minu. Mina ei anna neile oma igapäevaste lollustega kõneainet ning mina ei käi inimesi ahistamas ja neile kirjutamas “kas tahad mu diivanvoodit tulla proovima ja miks sa mind blokid ja suhelda ei soovi.” Sina teed seda. Minu üle saamisel ja sinu lollustel puudub omavaheline seos. Mul kusjuures täiesti ükskõik, mis mulje sul isiklikult on või pole. Vähem kui kuu tagasi jagasid enda instagramis stroyt, kus mõnitad, mida mina blogis kirjutan ja et seda raha eest teen. Kas sa ei arva, et just sina näitad kõigile, et hoiad endiselt end kõigega kursis, mis ma teen või kirjutan. Ei saa üle v? Iga teise tinderidaamiga jahud minust. Miks sa teed seda?
   Kuidas minul kellegagi läheb ei puutu sinusse.
   Ainus, kes end ammu juba terve Eestis ees lolliks ja naerualuseks teinud on, oled sina ise. Teed seda jätkuvalt iga päev. Saa juba sellest kord aru. Sa ei pea käima mu blogi lugemas, ega seda kommenteerimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *